Loading...

 +420 606 666 029
0 Kč 0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Doprava a platba

Způsoby doručení a převzetí objednávky:

  1. Bankovní převod - Zdarma
  2. Online platba kartou - Zdarma
  3. Dobírka - 39 Kč

Každá ušetřená koruna je pro Vás vydělaná koruna.

  • Zásilkovna, výdejní místo (do 5kg) - od 66 Kč
  • Zásilkovna, výdejní místo (5-10kg) - od 119 Kč
  • InTime kurýr (do 10kg) - od 109 Kč
  • InTime kurýr (10-30kg) - od 165 Kč
  • InTime kurýr (nad 30kg) - platba předem - 444 Kč
  • Česká pošta - Balík do ruky (do 10kg) - od 119 Kč

Zaplacením objednávky Bankovním příkazem nebo Online platba kartou ušetříte doběrečné poplatky, ve kterých je zpoplatněna manipulace s hotovostí a případné nevyzvednutí dobírky.

Vaši objednávku online platbou kartou nebo dobírkou odesíláme ihned, v případě platby předem, po přijetí úhrady na účet.

Online platba kartou:

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Online platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.